Seminārs

Jūs vēlaties padziļināt Jūsu zināšanas attiecību jautājumos, uzzināt vairāk par seksualitāti, baudu un intīmās veselības psiholoģiskajiem aspektiem, tad tieši šis piedāvājums Jums būs piemērots.

Es zinu, ka organizēt jebkādā veida pasākumu vai ballīti ir liels izaicinājums. Noteikti rodas jautājums, kādas aktivitātes izvēlēties, lai uz visu mūžu paliek patīkamas un neaizmirstamas atmiņas no pasākuma? Es Jums piedāvāju aktivitāti, kas ļaus jautri un izglītojoši pavadīt laiku, uzzinot nedaudz vairāk par vienu no svarāgākajām dzīves jomām - attiecībām, sieviešu un vīriešu psiholoīju un seksualitāti vieglā valodā. Katru pasākumu-semināru es pielāgoju Jūsu interesēm,ņemot vērā katra klienta individuālo raksturu un pasākuma veidu.
Pasākuma laikā padziļināti stāstīšu par laulības dzīves noslēpumiem, šķēršļiem, intīmām attiecībām, psiholoģiju. Es dalos ar zinātniski pierādītu informāciju no psiholoģijas un intīmas veselības jomām. Apmeklējot šo semināru, Jūs uzzināsiet daudz jauna.

1. Uzzināsiet: par seksualitāti, attiecībām, baudu un intīmās veselības psiholoģiskajiem aspektiem (Tēmu varat arī pieteikt saskaņojot ar mani)

2. Iepazīsiet: intīmo rotaļlietu daudzveidību un to pielietojumu.


Ballītes noteikumi

Visām pasākuma dalībniecēm jābūt pilngadīgām. Ballītes rezervācija tiek apstiprināta, veicot priekšapmaksu 50 eur apmērā. Avanss netiek atgriezts, ja jūs atcelat pasākumu.

Cena: 290 EUR/ 2 stundas*

*Cenā iekļauts:

  • Seminārs par seksualitāti, baudu, attiecībām utt. Dalība līdz 10 personām;
  • Pasākumu var pasūtīt visās dienās izņemot piektdienas vakarus, sestdienas. Ja jums nepieciešams pasākums piektdien vai sestdien, tad lūdzu ieskatīties sadaļā Basic, Premium vai Lux ballīte, vai arī zvaniet man - meģināsim atrast risinājumu.
  • Programmas ilgums 2 st. latviešu vai krievu valodā;
  • Intīmo rotaļlietu paraugu apskate;
  • Kafija, tēja un ūdens iekļauts cenā;
  • Dāvana vecmeitai vai jubilārei. 

Piesaki programmu zvanot vai raksti WhatsApp:

+(371) 29 92 96 57