Konsultācijas intīmās dzīves uzlabošanai

Individuālās konsultācijas intīmās dzīves uzlabošanai.

Seksualitāte ir svarīga katra cilvēka harmoniskas dzīves sastāvdaļa. Savā būtībā mēs visi esam seksuāli un izpaužam to dažādos veidos. Cilvēki iemīlas, veido pāri un bauda intimitāti, tajā skaitā seksuālo. Iegūstot seksuālo pieredzi, rodas daudz jautājumu par seksualitāti un tās izpausmi. Jautājumi ir dažādi, sākot ar to, kā atpazīt savu ķermeni, savas vēlmes, kā izprast savu partneri un viņa vēlmes, kā dažādot savu intīmo dzīvi partnerattiecībās utt. Seksualitātes jautājumi mani interesē kopš vidusskolas, un pēc skolas abolvēšanas es uzreiz devos studēt psiholoģiju LU (un vēlāk arī RSU). Tālak atklāju koučingu, iegūstot Latvijā starptautiski atzītu kouča sertifikātu, turpināju pētīt seksualitātes jautājumus, atklājot tajā skaitā attiecību un seksa koučingu, iegūstot izglītību arī šajā virzienā. Es visu mūžu esmu studente, daudz mācos, kā arī to darīšu turpmāk.

Individuālās konsultācijas ar mani, seksa kouču, Tev noderēs, ja:
  • Vēlies iegūt pašpārliecinātību gultā un praktiski apgūt jaunas seksuālās tehnikas: orālās mākslas tehniku, intīmās masāžas tehniku, kunilingusa tehniku, prostatas masāžu utt. (Tehnikas apgūšana notiek uz trenažieriem, ne uz cilvēkiem);

  • Vēlies iemācīties pieņemt partnera vēlmes, būt gatava intīmai sarunai un tikt vaļā no aizspriedumiem gultā;

  • Vēlies uzzināt, kāpēc viņš grib seksu, bet Tev negribas (vai otrādi);

  • Vēlies pastāstīt partnerim par savām fantāzijām un komunicēt par intīmajiem jautājumiem, bet ir bail;

  • Tev ir garlaicīgi seksa laikā, un Tu vēlies to mainīt ar intīmo preču palīdzību;

  • …un daudz kas cits.

Konsultācijas notiek klātienē latviešu vai krievu valodā. Individuālās sarunu konsultācijas cena 50 eiro/stundā vai 70 eiro/stundā, ja ir praktiskā tehniku apgūšana.

Pieteikties var zvanot +(371) 29 92 96 57 vai rakstot WhatsApp.

Es saprotu, ka runāt par problēmām mēdz būt grūti, tādēļ pirms maksas konsultāciju uzsākšanas, piedāvāju bezmaksas ievadtikšanos Zoomā, lai iepazītos, un saprastu, vai un kā varu palīdzēt.

Rezervēt bezmaksas tikšanos