Psihologa konsultācijas

Individuālās konsultācijas tiem, kuri vēlas izprast savu dzīvi un uzlabot savu psiholoģisko pašsajūtu.

Psiholoģiskā palīdzība - ir profesionāls atbalsts, kas tiek sniegts personai viņa psiholoģisko problēmu, sociālās adaptācijas problēmu risināšanā, pašattīstībā, pašrealizācijā, rehabilitācijā, ģimenes konfliktu risināšanā, pāru attiecībās, jebkuras sarežģītas psiholoģiskas situācijas pārvarēšanā. Katrs no mums vienu un to pašu situāciju var uztvert dažādi, un tas nav ne slikti, ne labi. Bet mūsu notikuma interpretācija noved pie noteiktām domām un pēc tam pie darbībām un to sekām. Dažkārt domas kļūst traucējošas, destruktīvas, uzbāzīgas. Tās var ietekmēt karjeru, attiecības, ģimeni, attīstību, veselību un psiholoģisko labklājību un pasliktināt dzīves kvalitāti.

Ja vēlaties saņemt psiholoģisku palīdzību un atbalstu no psihologa, neraizējaties. Tas nenozīmē, ka ar Jums kaut kas nav kārtībā. Gluži otrādi, Jūs rīkojaties gudri, lūdzot palīdzību, jo tā Jūsu psiholoģiskais stāvoklis ātrāk atgriezīsies normālā stāvoklī un kopā ar speciālistu ātrāk uzzināsiet iemeslus un varēsiet nonākt pie risinājuma. Esmu iegūvusi maģistra grādu klīniskā un veselības psiholoģijā Latvijā, tāpēc konsultācijas ietvaros strādāju tieši ar psiholoģisko pusi seksualitātes jautājumos gan individuāli, gan pāros, un arī ar citiem jautājumiem.

Individuālās konsultācijas ar mani, psihologu, noderēs, ja:

  • Ir seksuālās problēmas (nepietiekams seksuālais kontakts starp partneriem; vēlme (libido) ir pazudusi; Jūs nevarat runāt ar savu partneri par seksu; Jūs nezināt, kā runāt par savām vajadzībām un vēlmēm seksā; Jūs vēlaties iemācīties mierīgi pieņemiet partnera vēlmes; Jums ir iegurņa orgānu prolapss, kā rezultātā radās psiholoģiskas problēmas ar sava ķermeņa pieņemšanu un izmaiņas partneru dzimumdzīvē, sekss pēc vēzis, traumas, jūs nomoka seksuālas fantāzijas, un citas psiholoģiskas seksualitātes problēmas); 
  • Vai vēlaties atbrīvoties no sekām, ko ir radījusi seksuālā vardarbība vai partnera neuzticības;
  • Ciešat no depresijas, trauksmes, panikas lēkmēm; 
  • Jūs nomāc pastāvīgas trauksmainas domas, bailes, kas traucē Jūsu dzīvei; 
  • Jūs piedzīvojat pārmaiņas: pārcelšanās, šķiršanās, darba zaudēšana, tuva cilvēka zaudēšana; 
  • Ja jūtaties vientuļš/-a, nelaimīgs/-a, tukšs/-a, Jums nav spēka, nav enerģijas, Jūs neredzat jēgu dzīvot; 
  • Vai vēlaties pieņemt sevi, paaugstināt savu pašcieņu, iegūt pārliecību, iemācīties pateikt "nē" un izvirzīt personīgās robežas; 
  • Grūtības attiecībās (daudz konfliktu, pārpratumu, greizsirdība utt); 
  • Vai vēlaties iemācīties pārvaldīt emocijas; 
  • Nepieciešamība pieņemt svarīgu lēmumu vai izvēli; un daudzi citi jautājumi, kas Jūs satrauc.

Konsultācijas notiek klātienē latviešu vai krievu valodā Ganību dambis 22d.

Individuālās pirmreizējās konsultācijas cena 50 eiro/stundā, sākot ar 2.konsultāciju 40 eiro/stundā.

Pieteikties var zvanot +(371) 29 92 96 57 vai rakstot WhatsApp.

Es saprotu, ka runāt par problēmām mēdz būt grūti, tādēļ pirms maksas konsultāciju uzsākšanas, piedāvāju bezmaksas tikties Zoomā, lai iepazītos, un saprastu, vai un kā varu Jums palīdzēt.

Rezervēt bezmaksas tikšanos