Ģimenes jeb pāru koučings

Pāru konsultācijas tiem, kas vēlas uzlabot attiecības.

Ģimenes un romantiskās attiecības ir svarīga cilvēka dzīves sastāvdaļa. Kad mēs iemīlamies, attiecības mūs iedvesmo, dod enerģiju, bet pēc laika iestājas rutīna, un tad kaut kas pamazām sāk mainīties. Savu vēlmju noklusēšana un savstarpēja neapmierinātība, viedokļu dažādība un strīdi var sabojāt dzīvi pat ļoti mīlošiem cilvēkiem. Neatrisinātie konflikti noved pie emocionālās spriedzes un attiecības var sabrukt, bet ne jau to mīlošie cilvēki plānoja, kad attiecības sākās! Kas neļauj cilvēkam izveidot harmonisku un spēcīgu savienību? Kas attiecībās nogalina mīlestību, kaislību?

Ģimenes vai pāru koučings kā instruments palīdz celt  attiecības jaunā līmenī. Koučinga konsultācijās partneri iemācās ieklausīties viens otrā, attīsta prasmes risināt konfliktus mierīgā ceļā, ja jūs vēlaties saglabāt attiecības vai šķirties. Es uzskatu, ja visi pāri runātu viens ar otru kā kouči, tad škiršanās skaits būtu krietni mazāks. Manuprāt, pāru koučings ideāls intruments, kā pārim pārvarēt krīzi un pacelt attiecības citā līmeņī, nezaudējot sevi un vairojot emocionālo tuvību attiecībās.

Ģimenes vai pāru koučings Jums noderēs, ja ir vēlme:

  • Mazināt konfliktu skaitu;
  • Uzlabot attiecības;
  • Attīstīt pozitīvas komunikācijas prasmes un maigu konfliktu risināšanu. Tas nenozīmē, ka tev nebūs konfliktu, vienkārši ar kouča palīdzību vari iemācīties tos risināt savādāk;
  • Partneru atbildības jomu diferencēšanu. Mēs varam būt atbildīgi tikai par savām domām, jūtām un uzvedību, nevis mainīt partneri, bez viņa vēlmes mainīties;
  • Iepazīt vienam otru dziļāk;
  • Kopīgu ģimenes vērtību atklāšanai;
  • Kopīgas ģimenes nākotnes, mērķu veidošanai;
  • Veidot ceļu partnerattiecību attīstībai;

Maksas konsultācijas notiek klātienē latviešu vai krievu valodā. Pāru konsultācijas maksa 50 eiro/stundā.

Konsultāciju (jeb sesiju) skaits un tikšanās biežums tiek noteikts individuāli. Viss ir atkarīgs no mērķa, kuru pāris vēlas sasniegt, kā arī no klientu gatavības strādāt ar sevi un attiecībām. Pirmajā tikšanās reizē koučs saņem pieprasījumu no partneriem, tad izstrādā individuālu programmu un vienojas ar klientiem, cik ilgi viņi ir gatavi strādāt pie sava mērķa sasniegšanas. Tikšanās ietvert iknedēļas sesijas (konsultācijas) pārim, kā arī individuālas laulāto tikšanās ar kouču.

Pieteikties var zvanot +(371) 29 92 96 57 vai rakstot WhatsApp.

Es saprotu, ka runāt par “gultas” lietām mēdz būt grūti, tādēļ pirms maksas konsultāciju uzsākšanas, piedāvāju bezmaksas ievadtikšanos Zoomā, lai iepazītos, un saprastu, vai un kā varu palīdzēt.

Rezervē bezmaksas tikšanos